Služby

Preprava osôb

Poskytujeme služby v oblasti nepravidelnej prepravy osôb - jednotlivcov a skupín - práve tam, kam potrebujete. Hlavnou oblasťou v portfóliu našich služieb je doprava na letiská v okolí Bratislavy (letiskové taxi) – letisko Bratislava - M. R. Štefánika alebo letisko Viedeň – Schwechat. Sme pripravení odviezť na miesto určenia aj stredné veľké a veľké skupiny. Či osobná, mikrobusová alebo autobusová doprava, náš vozový park sme sa snažili prispôsobiť tak, aby sme mohli vyhovieť rôznorodým požiadavkám našich klientov. Naše služby určite využijú aj firmy na rôzne podujatia (športové hry, konferencie, firemné eventy).


Preprava tovaru

Sme slovenský prepravca zásielok s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti expresnej prepravy tovaru. Rýchlo a spoľahlivo prepravíme všetko - od dôležitých dokumentov až po paletové zásielky. Špecializujeme sa na domácu a medzinárodnú dopravu v rámci EU. Naša doručovacia služba bezpečne doručí Vašu zásielku, prostredníctvom našich spoľahlivých partnerských spoločností, do celého sveta.


Prenájom vozidiel

Prenájom dodávok a úžitkových vozidiel s dlhoročnými skúsenosťami, vďaka čomu vieme našim klientom zabezpečiť vysokú úroveň služieb. Svojim zákazníkom poskytujeme komplexný servis pri krátkodobom ako aj dlhodobom prenájme dodávok za najlepšie ceny. Pri prenájme dodávky Vám postačuje vod. preukaz skupiny B, všetky dodávky sú max. 2ročné a vo výbornom technickom stave.


Personálny lízing

Personálny leasing (dočasné zamestnanie) je kľúčovou službou našej firmy. Ide o veľmi efektívne a flexibilné riešenie ekonomickej stránky získavania ľudského kapitálu spoločnosti, keď klient potrebuje dočasne zvýšiť počet pracovníkov a zároveň ich z rôznych dôvodov nechce vziať do pracovného pomeru. V súčasnosti je to jedno z najviac využívaných riešení z hľadiska ekonomickej stránky a cash flow v oblasti ľudských zdrojov akéhokoľvek typu spoločnosti. Ide o dočasný prenájom pracovníkov firmy Abii, ktorí vykonávajú dohodnutú prácu u zmluvného klienta. Môže prebiehať tromi spôsobmi – nájdením nových zamestnancov a ich prezamestnanie, prezamestnanie existujúcich zamestnancov (tzv. pay roll), alebo prezamestnanie zamestnancov, ktorých si firma práve našla. Medzi ďalšie výhody personálneho leasingu patrí prenesenie všetkých administratívnych záležitostí týkajúcich sa pracovníkov do zodpovednosti firmy Abii. Pre klienta to predstavuje úsporu času a nákladov , keďže firma Abii nahrádza hneď niekoľko činností personálneho oddelenia a náklady na túto činnosť sú nákladovou položkou firmy a nie mzdovou. V prípade spokojnosti s našimi pracovníkmi je možný prechod do stabilného zamestnania v spoločnosti nášho klienta.

Ponúkame pracovné pozície

  • vodič do 3,5t
  • vodič 7,5t
  • vodič nad 7,5t
  • operátor výroby
  • zvarač kovov

Ponúkame personálny lízing kratkodobý aj dlhodobý.


Odťah vozidiel z EU

Naša spoločnosť ABII zabezpečuje odťah a prepravu Vašich vozidiel z Nemecka, Belgicka, Holandska, Švajčiarska a ostatných krajín Európy. Máte nepojazdné auto v zahraničí alebo na Slovensku? Volajte 0911 794 137 prepravíme a odtiahneme osobné vozidlá, veterány, atď. Malý nájazdový uhol a rovná plošina nám umožňujú naložiť aj nízke vozidlá. Prepravíme a odtiahneme v prípade poruchy auta, prepadnutej STK, havárie aj kúpy auta.